Álláshirdetés projektmenedzser pozícióra

19/08/28 szerda
ujnemzedek.hu

Az Új Nemzedék Központból kiváló és 2019. október 1-én induló Nemzeti Tehetség Központ Nonprofit Kft.

új kollégát keres

uniós finanszírozású projekt

projektmenedzser

pozíciójára.

Főbb feladatok, munkák:

  • támogatja a projektvezetőt a projekt irányításában;
  • vezeti a projektmenedzsment szervezeti egységet, részt vesz a projektszervezet működtetésében;
  • irányítja az adminisztratív projektmenedzsment feladatok ellátását, felelős a projekt elszámolási (kifizetés-igénylés), beszámolási és dokumentációs folyamatainak és rendszerének operatív működéséért, a projekt támogatási szerződésének megfelelő végrehajtásáért;
  • működteti a projektkontrolling rendszert: nyomon követi és ellenőrzi a Támogatási Szerződéssel összefüggésben felmerülő, és annak megvalósítására irányuló kötelezettségeket;
  • kapcsolatot tart a külső partnerekkel (pl. konzorciumi partnerrel, irányító hatósággal), a szakmai megvalósítást végző szervezeti egységekkel, bizottságokkal, testületekkel és az egyéb ad-hoc munkacsoportokkal;
  • felelős a projekttel kapcsolatosan keletkezett iratok, produktumok dokumentálásáért;
  • külső és belső jelentések, beszámolók, riportok készítése, ellenőrzéseken való részvétel;
  • részt vesz a beszerzési és pénzügyi rendszer működtetésében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség (elsősorban gazdasági területen);
  • legalább 3 éves, európai uniós projektben szerzett releváns szakmai tapasztalat projektmenedzsment területén;
  • felelősségvállalás, feszültségtűrés, nagy munkabíró képesség;
  • vezetői tapasztalat és képesség;
  • rendszerben gondolkodás képessége;
  • precíz, önálló, gyors munkavégzés, szoros határidők betartása, megoldásorientáltság;
  • jó fogalmazási képesség szóban és írásban;
  • vonatkozó jogszabályok teljes körű, naprakész ismerete, alkalmazása;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • projektellenőrzési területen szerzett tapasztalat;
  • tapasztalat 500 M feletti összértékű projekt megvalósításában;
  • projektírói / (köz)beszerzési / projektmenedzseri szakképesítés;
  • kötődés/elkötelezettség tehetséggondozási szakterülethez;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit mi kínálunk:

  • kihívást jelentő feladatok
  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapat
  • modern, színvonalas munkakörnyezet

Jogviszony típusa: határozatlan idejű, teljes munkaidős (napi 8 órás) munkaviszony

Munkavégzés helye: Budapest, belváros

Munkába állás kezdete: 2019. szeptember 16.

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 6.

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot a hr@unp.hu e-mail címre várjuk „projektmenedzser” megjelöléssel.