Álláshirdetés pénzügyi csoportvezető pozícióra!

19/11/11 hétfő
ujnemzedek.hu

Az Erzsébet Ifjúsági Alap Nonprofit Közhasznú Kft.

új kollégát keres

pénzügyi csoportvezető

pozíció betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • pénzügyi csoport napi munkájának irányítása, feladatok, együttműködés koordinálása
  • uniós és hazai költségvetési támogatások pénzügyi felhasználásának lebonyolítása a vonatkozó jogszabályoknak, a támogatási szerződések előírásainak és a társaság belső szabályzóinak megfelelően
  • pénzügyi munkafolyamatok fejlesztése
  • támogatások pénzügyi felhasználásának nyomonkövetése, szükséges alátámasztó dokumentumok, nyilvántartások biztosítása
  • projektek/támogatások elkülönített számviteli nyilvántartásainak egyeztetése, nyilvántartások megfelelőségének biztosítása
  • részvétel támogatási szerződések megkötésében, azok módosításában
  • likviditási helyzet nyomonkövetése
  • bejövő-kimenő számlák, bank, pénztár kezelésének felügyelete, ellenőrzése
  • pénzügyi szakértelem biztosítása beszerzési, közbeszerzési eljárások lebonyolítása, szerződéskötések során
  • riportok, adatszolgáltatások készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • legalább 3 éves tapasztalat uniós és/vagy hazai költségvetési támogatások pénzügyi felhasználásában
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • dinamikus személyiség
  • MS Office alkalmazások, kiemelten Excel erős felhasználói szintű ismerete.

Amit mi kínálunk:

  • kihívást jelentő feladatok
  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapat
  • kellemes munkahelyi légkör
  • modern, színvonalas munkakörnyezet.

Jogviszony típusa: határozatlan idejű, teljes munkaidős (napi 8 órás) munkaviszony

Munkavégzés helye: Budapest, Árpád híd metróállomás közelében

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezési határidő: 2019. november 29.

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod a hr@unp.hu e-mail címre várjuk „pénzügyi csoportvezető” megjelöléssel.