Állás az Új Nemzedéknél: beszerzési munkatársat keresünk

18/09/03 hétfő
ujnemzedek.hu

Az Új Nemzedék Központ Nonprofit Kft.

új kollégát keres

beszerzési munkatárs

pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

  • adminisztrációs feladatok ellátása;
  • a közvetlen vezető munkájának segítése (írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, szkennelése, aláírásra küldése, nyomon követése);
  • iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása, irattárazása;
  • a szakmai dokumentumok, produktumok nyilvántartása, kimutatások készítése, nyilvántartások vezetése, ezek naprakész frissítése a közvetlen vezető iránymutatása alapján;
  • feladatok és határidők folyamatos nyomon követése;
  • kapcsolattartás munkatársakkal, partnerekkel, külső szervezetekkel;
  • adatok, információk gyűjtése, rögzítése, osztályozása, nyilvántartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • jártasság a hazai és EU-s forrásból finanszírozott projektek beszerzési folyamataival kapcsolatban;
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban;
  • adminisztratív fegyelem és igényesség;
  • magas szintű Microsoft Office-ismeret (Excel, Word stb.);
  • precíz, önálló, gyors munkavégzés, szoros határidők betartása, megoldásorientáltság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • munkatapasztalat adminisztratív területen;
  • pályázati folyamatok ismerete.

Amit mi kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • dinamikus csapat;
  • kellemes munkahelyi légkör;
  • modern, színvonalas munkakörnyezet.

Jogviszony típusa: teljes munkaidős (napi 8 órás) munkaviszony

Munkavégzés helye: Budapest, Árpád híd metróállomás közelében

Munkába állás kezdete: azonnal

A jelentkezéseket legkésőbb az alábbi határidőig várjuk: 2018. 09. 30. (vasárnap)

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod a hr@unp.hu e-mail címre várjuk "beszerzési munkatárs" megjelöléssel.